Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 08.12.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
3 грудня 2014 року м.Сокаль № 385

Про передачу в постійне користування земельної
ділянки Державній установі «Львівський обласний
лабораторний центр Держсанепідслужби України»

Керуючись статтями 17, 92, 122, 123, 141, 149 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» від 1 грудня 2014 року:

1.Припинити право постійного користування та вилучити земельну ділянку у Державного закладу «Сокальська районна санітарно-епідеміологічна станція» площею 0,8435 га (кадастровий номер_____) для обслуговування нежитлових приміщень на території міста Сокаль, вул.Сонячна, 5а, у зв`язку з закріпленням даного майна за Державною установою «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

2.Надати в постійне користування Державній установі «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідсужби України» земельну ділянку площею 0,8435 га (кадастровий номер_____) для обслуговування нежитлових приміщень на території міста Сокаль, вул.Сонячна, 5а.

3.Державній установі «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідсужби України» зареєструвати право постійного користування земельною ділянкою в установленому порядку.

4.Відділу Держземагентства у Сокальському районі, виконкому Сокальської міської ради після реєстрації права постійного користування земельною ділянкою внести зміни в земельно-облікові документи.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше