Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 03.12.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
27 листопада 2014 року м.Сокаль № 376

Про покладання обов’язків адміністратора
на державного адміністратора Центру надання
адміністративних послуг Сокальської районної
державної адміністрації Львівської області

Керуючись Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 листопада 2013 року №1391 «Про внесення змін до Положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання», з метою вдосконалення організації роботи Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області:

1.Покласти на головного спеціаліста відділу надання адміністративних послуг районної державної адміністрації – державного адміністратора Гуштик Наталію Петрівну обов’язки адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області.

2.Виготовити адміністратору Гуштик Н.П. іменну печатку із зазначенням прізвища, імені, по батькові та найменування Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 11 липня 2014 року №205 «Про покладання обов’язків адміністратора на державного адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області».

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше