Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 02.12.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
26 листопада 2014 року м.Сокаль № 372

Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок
та охорони хвойних насаджень від вирубування
у передноворічний період 2015 року

Згідно із статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтями 16, 21, 28, 39, частиною 1 статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статтями 19, 31, 32, 33 Лісового кодексу України, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 12 листопада 2014 року №601/0/5-14 "Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2015 року", з метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах району в передноворічний період 2015 року та впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок:

1.Утворити районний штаб для організації і проведення охоронних заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2015 року (надалі районний штаб) у складі згідно з додатком.

2.Рекомендувати ВДАІ Сокальського РВ ГУМВС України у Львівській області (Я.Шпак) під час нагляду за дорожнім рухом на території Сокальського району проводити перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок на контрольних постах ДАІ та перехрестях доріг. У разі виявлення порушень винних осіб притягувати до відповідальності.

3.Рекомендувати Сокальському РВ ГУМВС України у Львівській області (В.Спічак), міським, селищній та сільським радам проводити спільні перевірки щодо законності реалізації ялинок.

4.Рекомендувати Сокальському ДЛГП "Галсільліс" (М.Дем’янович), міським, селищному, сільським головам:

4.1.Відпуск новорічних ялинок проводити з обов’язковим маркуванням - пластиковими бірками із штрих-кодом.

4.2.Провести в засобах масової інформації роз`яснювальну роботу серед населення щодо вимог природоохоронного законодавства та порядку купівлі новорічних ялинок.

4.3.До 15 грудня 2014 року утворити торгівельні пункти у спеціально визначених місцях біля садиб лісництв, розсадників, уздовж автошляхів району, на ринках сіл, селища та міст для реалізації новорічних ялинок.

4.4.Заготівлю ялинок здійснювати на спеціально вирощених для цієї мети плантаціях, а також за рахунок дерев, що підлягають вирубці, при проведенні рубок формування і оздоровлення лісів.

4.5.Сокальському ДЛГП "Галсільліс" (М.Дем’янович) проводити рейди по виявленню фактів незаконного вирубування у лісових насадженнях лісового фонду району, особливо на ділянках хвойних лісових культур у масивах, що прилягають до населених пунктів.

5.Районному штабу для організації і проведення охоронних заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2015 року до 15 січня 2015 року інформувати Сокальську районну державну адміністрацію щодо стану виконання розпорядження.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше