Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 18.11.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
14 листопада 2014 року м.Сокаль № 362

Про створення тимчасової робочої групи
районної державної адміністрації з
комплексної перевірки Сокальської
дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Регламенту Сокальської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23 грудня 2013 року №553, пункту 5 Положення про відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації Львівської області, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 2 січня 2013 року №1, з метою усунення виявлених недоліків під час проведення перевірки Департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації 15 жовтня 2014 року (наказ Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації від 11.07.2014 року №117 «Про створення робочої групи» (зі змінами, внесеними згідно з наказом департаменту від 18.09.2014 року №153):

1.Утворити тимчасову робочу групу районної державної адміністрації з комплексної перевірки Сокальської дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка у складі згідно з додатком.

2.Тимчасовій робочій групі провести заходи щодо виконання рекомендацій згідно з довідкою за результатами перевірки Сокальської дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка відповідно до наказу Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації від 11.07.2014 року №117 «Про створення робочої групи» (зі змінами, внесеними згідно з наказом департаменту від 18.09.2014 року №153).

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше