Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 31.10.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
29 жовтня 2014 року м.Сокаль № 345

Про надання дозволу на розроблення технічної
документації із землеустрою щодо встановлення
(відновлення) меж земельної ділянки в натурі
(на місцевості) релігійній громаді УГКЦ у
с.Діброва Сокальського району Львівської області
на території Домашівської сільської ради

Керуючись статтями 17, 122, 123 Земельного кодексу України, статтею 25 Закону України «Про землеустрій», розглянувши клопотання релігійної громади УГКЦ у с.Діброва Сокальського району Львівської області від 21 жовтня 2014 року №15:

1.Надати релігійній громаді УГКЦ у с.Діброва Сокальського району Львівської області дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5778 га для обслуговування церкви та будинку для проживання священника в с.Діброва Сокальського району Львівської області на території Домашівської сільської ради.

2.Релігійній громаді УГКЦ у с.Діброва Сокальського району Львівської області розроблену та погоджену в установленому порядку технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на затвердження районній державній адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов`язків.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше