Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 29.10.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
24 жовтня 2014 року м.Сокаль № 340

Про снігоочищення залізничних
станцій у зимовий період 2014/15 року

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, враховуючи звернення ДТГО "Львівська залізниця" від 7 липня 2014 року № H-10/1828 та розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 25 липня 2014 року №320/0/5-14 «Про снігоочищення залізничних станцій у зимовий період 2014/15 року», з метою забезпечення в зимовий період 2014/15 року безперебійного руху залізничного транспорту в межах району у випадках надзвичайних ситуацій, пов’язаних із сильними снігопадами:

1.Рекомендувати начальнику залізничної станції “Сокаль“ С.Гнідець:

1.1.До 1 листопада 2014 року забезпечити підготовку та розробити механізм проведення снігоочищення залізничної станції та колій у зимовий період 2014/15 року.

1.2.Для аварійного очищення залізничної станції та колій укласти договори з суб’єктами господарської діяльності про надання допомоги, згідно з додатком.

1.3.До 10 листопада 2014 року подати в сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації (Ю.Наумчук) звіт про проведену роботу і щомісячно на протязі зимового періоду 2014/15 року до 10 числа надавати інформацію.

1.4.При виникненні аварійної ситуації негайно інформувати сектор з питань цивільного захист райдержадміністрації (Ю.Наумчук).

2.Керівникам підприємств та господарських організацій району на договірних умовах, виділяти необхідну кількість людей, автомобілів та механізмів для аварійного очищення залізничної станції та колій, згідно з додатком.

3.Завідувачу сектору з питань цивільного захист райдержадміністрації Ю.Наумчуку здійснювати контроль та вживати заходів щодо своєчасного снігоочищення залізничної станції «Сокаль» та колій у зимовий період 2014/15 року.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов"язків.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше