Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-02.09.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 30 серпня 2011 року № 498
м. Сокаль

Про створення комісії по проведенню випробувань
відділу ведення Державного реєстру виборців
Сокальської райдержадміністрації

На підставі ч. 1 ст. 11 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, Типової програми та методики проведення випробувань органу ведення Реєстру:

1. Створити комісію по проведенню випробувань відділу ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадміністрації згідно з додатком.

2. Голові комісії забезпечити проведення випробувань відділу ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадміністрації з 31 серпня 2011 року по 1 вересня 2011 року.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М. Христинич.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше