Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 22.10.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
21 жовтня 2014 року м.Сокаль № 337

Про початок опалювального
сезону 2014/15 років для
всіх категорій споживачів

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про житлово-комунальні послуги», на виконання «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630, пункту 4 розділу 10 «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», затверджених наказом Мінжитлокомунгоспу України та Мінпаливенерго України від 10 грудня 2008 року №620/378, а також розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 13 жовтня 2014 року №526/0/5-14 «Про початок опалювального сезону 2014/15 років»:

1.Встановити початок опалювального сезону 2014/15 років для загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів та закладів охорони здоров’я, будинків пристарілих та інвалідів - з 23 жовтня 2014 року, для населення і всіх інших категорій споживачів Сокальського району - з 24 жовтня 2014 року.

2.Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації (Л.Луців) довести зміст розпорядження до установ та громадськості району.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше