Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 10.10.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
9 жовтня 2014 року м.Сокаль № 325

Про внесення змін у додаток
до розпорядження голови
районної державної адміністрації
від 26 квітня 2013 року №184

У зв`язку з кадровими змінами, враховуючи подання прокурора Сокальського району про усунення порушень вимог чинного законодавства в діяльності спостережної комісії Сокальської райдержадміністрації:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 квітня 2013 року №184 "Про утворення спостережної комісії Сокальської райдержадміністрації", виклавши склад спостережної комісії Сокальської райдержадміністрації у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 4 серпня 2014 року №245 "Про внесення змін у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 квітня 2013 року №184".

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше