Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 26.09.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
23 вересня 2014 року м.Сокаль № 304

Про створення комісії по проведенню
інвентаризації програмно- апаратних
комплексів систем відеоспостереження,
переданих Львівською обласною державною
адміністрацією на відповідальне зберігання

Відповідно до статті 10 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Головного управління Державного казначейства України Міністерства фінансів України від 30 жовтня 1998 року №90, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 5 вересня 2014 року №448/0/5-14 “Про передачу обладнання”:

1.Створити комісію по проведенню інвентаризації програмно-апаратних комплексів систем відеоспостереження, переданих Львівською обласною державною адміністрацією на відповідальне зберігання (далі комісія), у складі згідно з додатком.

2.Комісії забезпечити проведення інвентаризації програмно-апаратних комплексів систем відеоспостереження, переданих Львівською обласною державною адміністрацією на відповідальне зберігання, до 29 вересня 2014 року.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше