Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 17.09.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
16 вересня 2014 року м.Сокаль № 300

Про дострокове припинення договору
оренди землі за взаємною згодою сторін
шляхом його розірвання

Керуючись статтею 17, пунктом в) статті 141 Земельного кодексу України, статтями 651, 654 Цивільного кодексу України, статтями 31, 34 Закону України «Про оренду землі», пунктом 37 Договору оренди землі від 5 травня 2005 року, розглянувши листи директора ТзОВ «Городиловичі-Ц» про дострокове розірвання договору оренди землі на території Телязької сільської ради від 11 серпня 2014 року №8 та ліквідатора ТзОВ «Городиловичі- Ц» від 11 вересня 2014 року №12:

1.Погодити дострокове припинення договору оренди землі за взаємною згодою сторін від 5 травня 2005 року, зареєстрованого у центрі ДЗК міста Сокаль, Сокальського району 6 травня 2005 року______, укладеного між Сокальською районною державною адміністрацією та ТзОВ «Городиловичі-Ц» на 10 років, загальною площею 8,066 га, в тому числі під кар’єром площею 5,4520 га, на якій знаходяться господарські будівлі площею 0,3961 га, яка знаходиться на території Телязької сільської ради Сокальського району (за межами населеного пункту), у зв’язку з ліквідацією юридичної особи-орендаря ТзОВ «Городиловичі-Ц», шляхом його розірвання.

2.Юридичному сектору апарату райдержадміністрації (Р.Тишко) підготувати Угоду про дострокове припинення договору оренди землі від 5 травня 2005 року, зареєстрованого у центрі ДЗК міста Сокаль, Сокальського району 6 травня 2005 року_______.

3.ТзОВ «Городиловичі» повернути земельну ділянку, яка перебуває у його користуванні на умовах оренди у стані не гіршому порівняно з тим, у якому одержано її в оренду, у порядку та у строки передбаченому Договором оренди.

4.Відділу Держземагентства у Сокальському районі (С.Шевчук), виконкому Телязької сільської ради віднести дані землі до земель запасу державної власності та внести зміни в земельно-облікові, планово-картографічні матеріали.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше