Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-17.08.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 15 серпня 2011 року № 473
м. Сокаль

Про забезпечення підготовки та проведення
приписки громадян України, 1995 року народження, до
призовної дільниці Сокальсько – Червоноградського
об’єднаного районного військового комісаріату

Відповідно до Закону України “ Про військовий обов’язок і військову службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 28 липня 2011 року № 751/0/5-11 "Про підготовку та проведення приписки громадян України, 1995 року народження, до призовних дільниць міських та районних військових комісаріатів", з метою взяття громадян на військовий облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності і рівня фізичної підготовки:

1. Військовому комісару Сокальсько - Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату М. Лисаку провести в січні - березні 2012 року приписку громадян, 1995 року народження, за місцем їх постійного чи тимчасового проживання до призовної дільниці об’єднаного районного військового комісаріату.

2. Для проведення приписки при Сокальсько - Червоноградському об’єднаному районному військовому комісаріаті створити районну комісію з питань приписки в складі згідно з додатком 1. Роботу комісії організувати щоденно ( крім вихідних та святкових днів ) з 10 до 17 години.

3. Міським, селищному, сільським головам, керівникам підприємств, установ, організацій , навчальних закладів:

3.1. До 1 грудня 2011 року подати в Сокальсько-Червоноградський ОРВК списки юнаків, громадян України, які підлягають приписці до призовної дільниці.

3.2. Забезпечити оповіщення, організований збір документів, які необхідні для особових справ призовників, своєчасну явку юнаків на призовну дільницю відповідно до графіку з необхідними документами.

3.3. Для проведення приписки громадян до призовної дільниці виділити в розпорядження Сокальсько-Червоноградського об"єднаного районного військового комісаріату в період з 1 грудня 2011 року по 31 березня 2012 року технічних працівників (з них 2 чоловіки коменданти), обслуговуючий персонал і транспорт згідно з розрахунком викладеним в додатоку 2.

4. Головному лікарю центральної районної лікарні:

4.1. Для стаціонарного обстеження призовників виділити в центральній районній лікарні необхідну кількість ліжкомісць.

4.2. Забезпечити безкоштовне проведення всім громадянам, що підлягають приписці до призовної дільниці, необхідних лабораторних досліджень, щеплень, своєчасно надавати необхідну медичну документацію.

4.3. Виділити з 1 грудня 2011 року по 31 березня 2012 року Сокальсько-Червоноградському ОРВК лікарів-спеціалістів, необхідну кількість середнього медичного персоналу та оснастити призовну дільницю необхідним медичним обладнанням, медикаментами, інструментарієм та іншим господарським майном.

4.4. Первинний виклик медичним персоналом розпочати з 1 грудня 2011 року, а засідання комісії з питань приписки та приписку громадян до призовної дільниці - з 3 січня 2012 року.

4.5. Організувати на призовній дільниці Сокальсько - Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату заняття з допризовниками з питань профілактики ВІЛ/СНІДУ, для чого виділити відповідних медичних фахівців.

5. Начальнику Сокальського РВ ГУМВСУ у Львівській області Я.Ващишину:

5.1. Забезпечити до 30 листопада 2011 року ОРВК необхідними відомостями про юнаків,1995 року народження, які перебувають на обліку за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем та наркотичними засобами.

5.2. Здійснювати реєстрацію і зняття з обліку осіб призовного віку за місцем проживання, видачу їм паспортів тільки за наявності в їх посвідченнях відміток про реєстрацію та взяття на військовий облік у військовому комісаріаті.

5.3. Проводити розшук і доставку у військовий комісаріат осіб, які ухиляються від виконання військового обов`язку.

6. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Р. Монастирському, директорам Сокальського професійного ліцеіуму О. Красільчук, Угнівського аграрно-будівельного ліцею І. Гейко:

6.1. Призначити відповідальних осіб, які будуть приймати участь у роботі по підготовці та проведенню приписки юнаків, 1995 року народження, до призовної дільниці.

6.2. Перевірити рівень фізичної підготовки юнаків, 1995 року народження. Результати оформити списком, який подати голові комісії з питань приписки до 10 березня 2012 року.

6.3. Взяти під особистий контроль і надати сприяння проходження всіма юнаками, 1995 року народження, приписки до призовної дільниці.

7. Начальнику управління статистики у Сокальському районі Н. Кондратенко до 1 жовтня 2011 року надати інформацію в Сокальсько-Червоноградський ОРВК про кількість підприємств і установ, що розташовані на території району, їх поштові адреси, прізвища та номери телефонів керівників.

8. Сокальському міському голові Б. Зарічному, директору КП “Сокальжитлокомунсервіс” Б. Леськіву на період з 1 грудня 2011 року по 31 березня 2012 року призначити відповідальних осіб для проведення оповіщення призовників. Призначеним особам отримувати повістки та подавати звіти в ОРВК щоденно з 15 до 17 години, крім вихідних і святкових днів. Витяги з наказів про призначення відповідальних працівників, подати голові комісії з питань приписки до 1 грудня 2011 року.

9. Для всебічного вивчення особистих якостей призовників, раціонального розподілу по видах Збройних Сил України, забезпечення інформації для прийняття рішення, на час проведення прописки юнаків до призовних дільниць з 5 січня до 31 березня 2012 року створити групу професійно-психологічного відбору в складі згідно з додатком 3.

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М. Христинич.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше