Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 15.09.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
12 вересня 2014 року м.Сокаль № 293

Про надання дозволу на складання проекту
землеустрою щодо відведення земельних
ділянок взамін переоформленого сертифікату
на право на земельну частку (пай) на території
Княжівської сільської ради

Керуючись статтями 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши заяву громадянки Курило Софії Тарасівни, власника сертифікату по Княжівській сільській раді, від 4 вересня 2014 року та на підставі технічної документації по передачі земельних часток (паїв) і видачі державних актів на право власності на землю громадянам, власникам сертифікатів на території Княжівської сільської ради:

1.Дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок взамін переоформленого сертифікату на право на середню земельну частку (пай)_____, згідно з свідоцтвом про право на спадщину за заповітом_____, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Курило Софії Тарасівні, жительці с.Княже Сокальського району.

2.Рекомендувати громадянці Курило Софії Тарасівні звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3.Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше