Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 22.08.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
21 серпня 2014 року м.Сокаль № 273

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки для
розташування полігону твердих побутових
відходів у постійне користування Сілецькій
сільській раді за межами населених пунктів

Керуючись статтями 17, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, статтею 16 Закону України «Про державний земельний кадастр», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування полігону твердих побутових відходів, клопотання Сілецької сільської ради від 9 квітня 2014 року №129/02-21, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування полігону твердих побутових відходів у постійне користування Сілецькій сільській раді площею 1,4940га за межами населених пунктів.

2.Передати в постійне користування Сілецькій сільській раді земельну ділянку площею 1,4940га (категорія земель - землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, угіддя – забудовані землі, для видалення відходів), розташовану за межами населених пунктів Сілецької сільської ради для обслуговування жителів територіальної громади (шляхом розташування полігону твердих побутових відходів), кадастровий номер земельної ділянки 4624886600:08:000:0020.

3.Відділу Держземагентства у Сокальському районі (С.Шевчук), виконкому Сілецької сільської ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

4.Сілецькій сільській раді приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації речового права постійного користування у Державному реєстрі речових прав.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Т.Стародуба.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше