Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 01.08.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
1 серпня 2014 року м.Сокаль № 243

Про внесення змін у додаток до розпорядження
голови райдержадміністрації від 28 лютого 2008 року
№80 "Про утворення постійної комісії з питань
розгляду звернень громадян"

У зв`язку з кадровими змінами в районній державній адміністрації:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 28 лютого 2008 року №80 "Про утворення постійної комісії з питань розгляду звернень громадян" та викласти склад постійної комісії з питань розгляду звернень громадян у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 9 серпня 2013 року №345 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 28 лютого 2008 року №80 "Про утворення постійної комісії з питань розгляду звернень громадян".

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше