Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 31.07.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
30 липня 2014 року м.Сокаль № 239

Про призначення відповідальної особи
за забезпечення роботи Центру надання
адміністративних послуг Сокальської районної
державної адміністрації Львівської області

Керуючись Законами України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання пункту 1 доручення першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації від 25 липня 2014 року №8 «За результатами наради від 24 липня 2014 року щодо забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», з метою вдосконалення організації роботи Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області:

1.Призначити першого заступника голови районної державної адміністрації Т.Стародуба відповідальною особою за забезпечення роботи Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше