Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 31.07.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
30 липня 2014 року м.Сокаль № 237

Про надання дозволу на складання проекту
землеустрою щодо відведення земельних ділянок
взамін переоформленого сертифікату на право
на земельну частку (пай) на території
Тартаківської сільської ради

Керуючись статтями 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши заяву громадянина Панасюка Романа Володимировича від 11 липня 2014 року, на підставі технічної документації по передачі земельних часток (паїв) і видачі державних актів на право власності на землю громадянам, власникам сертифікатів на території Тартаківської сільської ради:

1.Дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок взамін переоформленого сертифікату на право на середню земельну частку (пай)______, згідно свідоцтва про право на спадщину за заповітом _______для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Панасюку Роману Володимировичу жителю_______.

2.Рекомендувати громадянину звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3.Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Т.Стародуба.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше