Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 31.07.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
30 липня 2014 року м.Сокаль № 233

Про робочу групу з питань
легалізації виплати заробітної
плати та зайнятості населення

Відповідно до пункту 9 частини першої статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента від 11 липня 2005 року №1073/2005 “Про вдосконалення державного регулювання у сфері зайнятості населення та ринку праці в Україні”, з метою координації діяльності районних структур та забезпечення контролю за належною виплатою заробітної плати, легалізації трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками:

1.Затвердити склад робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення згідно з додатком.

2.Затвердити Положення про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, що додається.

3.Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 квітня 2011 року №226 «Про створення робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення» та від 7 липня 2011 року №196 «Про внесення змін у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 20 квітня 2011 року №226».

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше