Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 28.07.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
28 липня 2014 року м.Сокаль № 227

Про лікування дітей, хворих на ДЦП

На виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення, а саме санаторно-курортного лікування дітей, хворих на ДЦП, на 2014 рік, затвердженої рішенням XXIX позачергової сесії VI скликання Сокальської районної ради від 25 лютого 2014 року №516, враховуючи протокол від 23 липня 2014 року №1 засідання Комісії по наданню соціальної допомоги дітям-інвалідам, хворим на ДЦП, з метою здійснення ефективної соціальної політики щодо дітей-інвалідів, хворих на ДЦП:

1.Провести оплату витрат в розмірі 89200,00 грн (вісімдесят дев’ять тисяч двісті гривень, 00 копійок) на лікування в «Міжнародній клініці відновного лікування» м.Трускавця на період 2014 року дітей, хворих на ДЦП, згідно з додатком.

2.Начальнику фінансового управління Сокальської районної державної адміністрації Г.Леоновій перевести кошти в сумі 89200,00 грн (вісімдесят дев’ять тисяч двісті гривень, 00 копійок) з районного бюджету на бюджетний рахунок управління соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації.

3.Начальнику управління соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації В.Огінському перевести кошти в сумі 89200,00 грн (вісімдесят дев’ять тисяч двісті гривень, 00 копійок) на бюджетний рахунок «Міжнародної клініки відновного лікування» м.Трускавця.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше