Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 22.07.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
21 липня 2014 року м.Сокаль № 218

Про внесення змін до кошторису витрат
у розпорядженні голови районної державної
адміністрації від 22 серпня 2013 року №378

Відповідно до статті 6 Закону України „Про місцеві державні адміністрації", статтей 7, 44 Закону України „Про автомобільний транспорт", постанов Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 №1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", від 18 лютого 1997 №176 „Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту":

1.Внести зміни у кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району в розпорядженні голови районної державної адміністрації від 22 серпня 2013 року №378 «Про затвердження положення про районний конкурсний комітет з визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, та кошторису витрат, пов`язаних з підготовкою та проведенням конкурсу перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району»

2.Затвердити кошторис витрат, пов`язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, що додається.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Т.Стародуба.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше