Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 18.07.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
16 липня 2014 року м.Сокаль № 211

Про внесення змін у додаток до
розпорядження голови районної
державної адміністрації
від 26 червня 2013 року №272

Відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», пункту 22 постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, враховуючи рішення Громадської ради при Сокальській районній державній адміністрації від 16 липня 2013 року № 3, з метою створення рівних умов для роботи всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту, обмеження монополізму та розвитку конкуренції:

1. Внести зміни у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 червня 2013 року №272 „Про утворення районного конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району”, виклавши склад районного конкурсного комітету у новій редакції згідно з додатком.

2. Розпорядження голови районної державної адміністрації від 7 серпня 2013 року № 344 «Про внесення змін у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 червня 2013 року №272» рахувати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Т.Стародуба.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше