Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

УКРАЇНА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 19 березня 2007 року № 123

м. Сокаль


Про відзначення 65-ї річниці
утворення Української Повстанської Армії

Відповідно до статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання Указу Президента України №879/2006 від 14 жовтня 2006 року “Про всебічне вивчення та об”єктивне висвітлення діяльності українського визвольного руху та сприяння процесу національного примирення”, розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 15 лютого 2007 року №112 “Про відзначення 65-ї річниці утворення Української Повстанської Армії”, а також з метою належного відзначення 65-ї річниці утворення УПА:

1. Створити організаційний комітет з підготовки та відзначення 65-ї річниці утворення Української Повстанської Армії у складі згідно з додатком.

2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення 65-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, що додаються.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації М.Христинич.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше