Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 23.06.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
23 червня 2014 року м.Сокаль № 177

Про організацію проведення обліку дітей та роботи
щодо охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного
віку в Сокальському районі в 2014 році

На виконання статті 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 35 Закону України „Про освіту”, статей 6, 18 Закону України „Про загальну середню освіту”, пункту 3 Указу Президента України від 20 серпня 2008 року №244 «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні», Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року №646, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 19 травня 2008 року №449/0/5-08 „Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей та підлітків шкільного віку в районах і містах Львівської області”, з метою повного і своєчасного обліку дітей і підлітків шкільного віку, дотримання конституційних вимог щодо охоплення їх навчанням для здобуття повної загальної середньої освіти:

1.Забезпечити виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року №646.

2.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський), службі у справах дітей райдержадміністрації (Г.Федаш) і Сокальському РВ ГУ МВС України у Львівській області (В.Спічак) розробити спільні заходи щодо забезпечення дітей та підлітків шкільного віку обов’язковим навчанням до здобуття повної загальної середньої освіти.

3.Координацію роботи з обліку дітей та підлітків шкільного віку доручити відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський).

4.Затвердити перелік територій обслуговування, закріплених за загальноосвітніми навчальними закладами району, що додається.

5.Призначити уповноважених осіб для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку, з числа працівників:

- Міських, селищних і сільських рад згідно з додатком 1;

-Загальноосвітніх навчальних закладів згідно з додатком 2;

-Органів внутрішніх справ, служби у справах дітей згідно з додатком 3.

6.Утворити робочу групу з питань організації обліку дітей і підлітків шкільного віку у складі згідно з додатком 4.

7.Голові робочої групи до 30 червня 2014 року провести настановчу нараду для членів районної робочої групи з питань організації обліку дітей і підлітків шкільного віку в районі.

8.Міським, селищному, сільським головам, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів району:

8.1.Організувати на підставі списків первинного обліку громадян, роботу щодо складання списків дітей і підлітків шкільного віку за встановленою формою, окремо на дітей, яким до 1 вересня поточного року виповнюється 5 років, і дітей і підлітків, яким до 1 вересня поточного року виповнюється 6-18 років, (на кожен рік народження окремо) в розрізі мікрорайонів шкіл в електронному вигляді та два примірники в друкованому вигляді.

8.2.Подати складені та узгоджені у встановленому порядку списки у відділ освіти райдержадміністрації.

9.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський):

9.1.Подати уточнені списки дітей і підлітків шкільного віку на затвердження у районну державну адміністрацію.

9.2.Затверджені списки дітей і підлітків шкільного віку подати закладам освіти району згідно з їх закріпленням за територіями обслуговування.

9.3.Забезпечити на підставі поданих списків перевірку навчання учнів у загальноосвітньому навчальному закладі до навчального закладу.

9.4.Сформувати списки учнів, які здобувають загальну середню освіту в інших навчальних закладах.

9.5.Сформувати списки учнів, місце навчання яких не встановлено, та подати їх у службу у справах дітей райдержадміністрації.

10.Сокальському районному відділу ГУМВС України у Львівській області (В.Спічак), службі у справах дітей райдержадміністрації (Г.Федаш) надавати необхідну допомогу закладам освіти в організації обліку дітей і підлітків шкільного віку, що проживають на території району, та до 10 жовтня 2014 року подати голові робочої групи розширену інформацію про дітей, місце навчання яких не встановлено.

11.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський), службі у справах дітей райдержадміністрації (Г.Федаш) підготувати звіти про проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку в районі та до 10 жовтня 2014 року подати голові робочої групи.

12.За результатами проведеної роботи з питань охоплення навчанням дітей та підлітків шкільного віку провести у жовтні 2014 року засідання Координаційної ради Сокальської районної державної адміністрації з питань дітей.

13.Районній психолого-медико-педагогічній консультації (Г.Фенчин) забезпечити організацію обліку та складання списків дітей і підлітків шкільного віку з вадами розумового та фізичного розвитку, а також тих, які не можуть навчатися за висновками обласної психолого-медико-педагогічної консультації.

14.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше