Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 18.06.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
17 червня 2014 року м.Сокаль № 165

Про внесення змін у додаток до
розпорядження голови райдержадміністрації
від 17 листопада 2010 року №657

У зв’язку із кадровими змінами:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 17 листопада 2010 року №657 «Про створення районної постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами» та викласти склад районної постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 28 листопада 2013 року №520 «Про внесення змін у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 17 листопада 2010 року №657».

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше