Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 17.06.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
16 червня 2014 року м.Сокаль № 162

Про виділення коштів

На виконання загальнорайонної «Програми підтримки творчої діяльності мистецьких колективів Сокальського району у 2014 році», затвердженої рішенням ХХХІ сесії VI скликання Сокальської районної ради від 27 березня 2014 року №535, розглянувши лист відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій райдержадміністрації від 11 червня 2014 року №159/01-24:

1.Виділити кошти в сумі 40000 (сорок тисяч гривень 00 копійок) для виплати грошової винагороди 20-ти учасникам Народного духового оркестру районного Народного дому, придбання сценічних костюмів для Народного ансамблю пісні і музики "Росинка" Народного дому м.Великі Мости, придбання сценічних костюмів для Народного ансамблю пісні і музики "Княжий" Народного дому м.Белз за рахунок призначень «Програми підтримки творчої діяльності мистецьких колективів Сокальського району у 2014 році».

2.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Г.Леоновій виділені кошти перерахувати на рахунок відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації, як головного розпорядника коштів.

3.Головному бухгалтеру відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій І.Бондурівській проводити оплату після представлення документів.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше