Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 03.06.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
2 червня 2014 року м.Сокаль № 134

Про організацію роботи щодо
формування та затвердження
місцевих бюджетів Сокальського
району на 2015 рік

Відповідно до вимог статей 75 та 77 Бюджетного кодексу України, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 16 травня 2014 року №163/0/5-14 “Про організацію роботи щодо формування та затвердження місцевих бюджетів області на 2015 рік”, з метою забезпечення економічно обґрунтованого формування та затвердження проекту бюджету Сокальського району на 2015 рік, у визначені вищевказаним кодексом терміни:

1.Затвердити Заходи із забезпечення формування та затвердження місцевих бюджетів Сокальського району на 2015 рік (надалі – заходи), що додаються.

2.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Г.Леонова) забезпечити координацію роботи всіх учасників бюджетного процесу та, у разі необхідності, застосовувати додаткові бюджетні процедури.

3.Начальникам структурних підрозділів районної державної адміністрації в межах наданих повноважень забезпечити виконання затверджених заходів у визначені терміни.

4.Рекомендувати міським, селищному і сільським головам затвердити відповідні заходи щодо формування та затвердження відповідних місцевих бюджетів на 2015 рік відповідно до бюджетного законодавства.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше