Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-01.08.11р.

ДОРУЧЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 29 липня 2011 року № 27
м. Сокаль

Для забезпечення виконання Районної програми залучення
виробничого потенціалу підприємства Сокальської виправної
колонії №47 в економіку району на 2011-2013 роки, затвердженої
розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23
березня 2011 року № 166:

М. Христинич

Розглянути інформацію Львівської прокуратури з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах про стан законності у Сокальській виправній колонії № 47 управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Львівській області та провести її аналіз на засіданні спостережної комісії.

Термін: 23 серпня 2011 року

Виконавцям Районної програми (І.Шайнозі, А.Каліщуку, Р.Монастирському, Б.Леськіву, Н.Лагоді, С.Ксьонжик):

Вжити заходів для виконання Районної програми залучення виробничого потенціалу підприємства Сокальської виправної колонії № 47 в економіку району на 2011-2013 роки, зокрема щодо проведення замовлень на виготовлення продукції підприємства СВК-47.

Термін: протягом ІІ півріччя.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше