Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 19.05.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
19 травня 2014 року м.Сокаль № 114

Про заборону проведення землерийних робіт
в межах охоронних зон кабельних ліній
електрозв`язку на території району на період
з 20 травня 2014 року до 23 червня 2014 року

Відповідно до пункту 2 статті 6, пункту 2 статті 20, пункту 5 статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 1996 року №135 "Про затвердження Правил охорони ліній електрозв`язку", розглянувши звернення керівництва Регіонального центру технічної експлуатації транспортної телекомунікаційної мережі №5 (РЦТЕТТМ -5) філії «Дирекція первинної мережі ПАТ «Укртелеком» від 28 квітня 2014 року №631, з метою запобігання пошкоджень кабельних ліній електрозв`язку, забезпечення безперебійної роботи зв`язку під час проведення виборів Президента України, призначених на 25 травня 2014 року:

1.Рекомендувати міським, сільським та селищному головам, керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності на території району:

1)заборонити проведення будь-яких землерийних робіт поблизу та в межах охоронних зон кабельних ліній електрозв`язку на період з 20 травня 2014 року до 31 травня 2014 року (якщо вибори в один тур) та до 23 червня 2014 року (якщо вибори Президента в два тури);

2)надавати всебічну допомогу представникам оператора телекомунікацій при здійсненні термінових заходів щодо припиненню неузгоджених робіт, що ведуться в охоронній зоні ліній електрозв`язку;

3)у випадку виявлення несанкціонованих землерийних робіт або іншої необхідності в обов`язковому порядку повідомляти:

-цілодобову диспетчерську службу РЦТЕТТМ-5: (032)275-81-42;

-цілодобову диспетчерську службу цеху технічної експлуатації транспортної телекомунікаційної мережі №1 (ЦТЕТТМ-18, м.Львів): (032)272-93-27; 252-00-00;

-по безкоштовній "гарячій" інформаційній лінії по Україні: 8-800-50- 808-50.

2.Рекомендувати власникам земельних ділянок дотримуватись обмежень, пов`язаних із встановленням земельних сервітутів та охоронних зон, згідно зі статтею 91 та главою 16 Земельного кодексу України.

3.Відповідно до Правил охорони ліній електрозв`язку рекомендувати міській, селищній та сільським радам під час надання для будівництва земельних ділянок, по яких проходять лінії електрозв`язку, позначати проходження ліній на плані, що видається забудовнику, і вимагати від нього попереднього узгодження будівельних робіт з відповідним оператором телекомунікацій.

4.Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Л.Луців) забезпечити висвітлення розпорядження на офіційному сайті районної державної адміністрації.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше