Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 16.05.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
15 травня 2014 року м.Сокаль № 112

Про організацію роботи із добровільного
залучення громадян до вступу на військову
службу за контрактом у 3-й батальйон
територіальної оборони

На виконання спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 3 травня 2014 року №Д-332/1/13дск «Про проведення додаткових організаційних заходів у Збройних Силах України у 2014 році», директиви командувача військ оперативного командування «Північ» від 4 травня 2014 року №Д-14дск «Про проведення додаткових організаційних заходів у військах оперативного командування «Північ» у 2014 році», враховуючи розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 8 травня 2014 року №149/0/5-14 «Про організацію роботи із добровільного залучення громадян до вступу на військову службу за контрактом у 3-й батальйон територіальної оборони»:

1.Військовому комісару Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату Лисаку М. В. спільно з керівниками органів місцевого самоврядування організувати роботу щодо інформування населення Сокальського району з питань формування військової частини територіальної оборони, їх укомплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби, та військовозобов’язаними, придатними до військової служби за станом здоров’я та рівнем освіти.

2.Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (Луців Л.В.) активізувати роботу щодо інформування населення про потребу в спонсорській допомозі на потреби формування 3-го батальйону територіальної оборони.

3.Головному лікарю КЗ СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Шведу Р.Т.:

3.1.Укомплектувати склад постійно діючої військово-лікарської комісії з відбору кандидатів для вступу на військову службу за контрактом у 3-й батальйон територіальної оборони кваліфікованим медичним персоналом.

3.2.Визначити і забезпечити необхідну кількість ліжко-місць для проведення медичного обстеження кандидатів на військову службу за контрактом у 3-му батальйоні територіальної оборони.

3.3.Забезпечити безкоштовний медичний огляд для обстеження громадян, які виявили бажання служити за контрактом у 3-му батальйоні територіальної оборони.

4.Начальнику Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області Спічаку В.Л.:

4.1.За заявкою військового комісара Сокальсько-Червоноградського ОРВК виділяти додаткові наряди міліції для забезпечення правопорядку у місцях збору кандидатів, на маршрутах їх перевезення до місця комплектування 3-го батальйону територіальної оборони.

4.2.При отриманні заяв-доручень щодо проведення спеціальної перевірки відомостей про кандидатів для проходження військової служби за контактом забезпечити їх невідкладне виконання.

5.Директорам ДПТНЗ «Сокальський професійний ліцей» Красільчук О.С., Угнівського аграрно-будівельного ліцею Гейко І.С. спільно з військовим комісаром Сокальсько-Червоноградського ОРВК забезпечити у професійних ліцеях інформування студентської молоді про військову службу за контрактом.

6.Головному редактору КП РГ «Голос з-над Бугу» Сорочуку В.В. та директору ТРК «Сокаль» Паську М.М. спільно з Сокальсько-Червоноградським ОРВК забезпечити висвітлення у ЗМІ питань щодо військової служби за контрактом у 3-му батальйоні територіальної оборони.

7.Сокальському районному центру зайнятості (Лащук В.Й.) спільно з Сокальсько-Червоноградським ОРВК організувати в районному центрі зайнятості розміщення реклами щодо порядку відбору громадян України на військову службу за контрактом та проходження служби у 3-му батальйоні територіальної оборони.

8.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше