Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 06.05.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
5 травня 2014 року м.Сокаль № 104

Про затвердження Плану заходів
реалізації у Сокальському районі
Стратегії державної політики
сприяння розвитку громадянського
суспільства в Україні на 2014 рік

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 968 "Про затвердження Порядку планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні", з метою забезпечення моніторингу стану реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2012 року № 212/2012 "Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації", на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 18 березня 2014 року № 76/0/5-14 "Про затвердження Плану заходів реалізації у Львівській області Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2014 рік":

1.Затвердити План заходів реалізації у Сокальському районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2014 рік (надалі – План), що додається.

2.Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації (Л.Луців) забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Сокальської районної державної адміністрації затвердженого Плану.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше