Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 29.04.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
28 квітня 2014 року м.Сокаль № 100

Про надання дозволу на складання проектів
землеустрою щодо відведення земельних
ділянок взамін переоформлених сертифікатів
на право на земельну частку (пай) на території
Княжівської, Жужелянської, Домашівської та
Реклинецької сільських рад

Керуючись статтями 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши заяви громадян: Кобрін Лариси Євгеніївни від 3 квітня 2014 року, Темяка Михайла Івановича від 17 квітня 2014 року, Савки Оксани Василівни від 7 квітня 2014 року, клопотання Реклинецької сільської ради від 4 квітня 2014 року №47 та №48, на підставі технічної документації по передачі земельних часток (паїв) і видачі державних актів на право власності на землю громадянам, власникам сертифікатів на території Княжівської, Жужелянської, Домашівської та Реклинецької сільських рад:

1.Дати дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок взамін переоформлених сертифікатів на право на середню земельну частку (пай) громадянам згідно з додатком.

2.Рекомендувати громадянам звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3.Розроблені та погоджені у встановленому порядку проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Кущака.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше