Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 29.04.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
28 квітня 2014 року м.Сокаль № 99

Про заходи з організації і проведення
оздоровлення та відпочинку дітей
влітку 2014 року

Керуючись Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 7 квітня 2014 року №96/0/5-14 «Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2014 року», з метою створення належних умов для оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2014 року:

1.Утворити районну міжвідомчу комісію з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2014 року у складі згідно з додатком.

2.Затвердити заходи щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2014 року (надалі - літнє оздоровлення дітей), що додаються.

3.Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (В.Огінський):

3.1.Подавати в департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації до 20 червня, до 20 липня, до 20 серпня, до 20 вересня оперативну інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей та до 25 жовтня підсумкову інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей у районі.

3.2.Забезпечити висвітлення процесу підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей у засобах масової інформації.

4.Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (В.Огінський), відділу освіти райдержадміністрації (Р. Монастирський), профспілкам району забезпечити цільове використання коштів за призначенням та під час організації оздоровлення дітей не допускати проведення оздоровчих змін на базі стаціонарних дитячих оздоровчих закладів терміном не менше 21 календарний день, якщо інше не зазначено в установчому документі, а відпочинку на базі пришкільних таборів не менше 14 календарних днів.

5.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський), управлінню соціального захисту населення (В.Огінський) спільно з профспілками Сокальщини організувати повноцінне оздоровлення та відпочинок дітей соціально-незахищених категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, бездоглядних та безпритульних дітей, дітей-інвалідів; дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; талановитих та обдарованих дітей — переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; дитячих творчих колективів та спортивних команд, а також дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

6.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастрський) забезпечити організацію роботи пришкільних таборів.

7.Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський), КЗ СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня» (Р.Швед), відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій райдержадміністрації (М.Михайлюк), службі у справах дітей райдержадміністрації (Г.Федаш), Сокальському РВ ГУ МВС України у Львівській області (В.Спічак), фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (О.Гузіч), профспілкам Сокальщини, головному державному санітарному лікарю м.Червонограда і Сокальського району І.Мельнику подавати оперативну інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей в управління соціального захисту населення райдержадміністрації щомісячно до 10 червня, до 10 липня, до 10 серпня, до 10 вересня та до 20 жовтня підсумкову інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення у районі.

8.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Перший заступник голови районної державної адміністрації


П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше