Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-05.08.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 1 серпня 2011 року № 443
м. Сокаль

Про виконання бюджету
Сокальського району за
перше півріччя 2011 року

Для виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 27 липня 2011оку №24 “Про виконання бюджету Сокальського району за перше півріччя 2011 року”:

1.Фінансовому управлінню Сокальської райдержадміністрації (С.Ксьонжик), ДПІ у Сокальському районі (А.Турколяк), УДК у Сокальському районі ГУДКУ у Львівській області (С.Ковалик) спільно з комісією з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат та сільським, міським, селищному головам посилити контроль за своєчасним і повним надходженням платежів у відповідні бюджети.

2.Головам Боб`ятинської, Переспівської, Поторицької, Тартаківської сільських рад забезпечити наповнення дохідної частини місцевого бюджету відповідно до планових призначень.

3.ДПІ у Сокальському районі (А.Турколяк) вжити заходи щодо погашення недоїмки по платежах до бюджету.

4.Сільським, міським та селищному головам забезпечити погашення заборгованості по платі за землю.

5.Зобов`язати керівників бюджетних установ та рекомендувати сільським, міським, селищному головам забезпечити:

5.1. Проведення видатків по загальному та спеціальному фондах в межах кошторисних призначень та контроль за їх використанням.

5.2.Надходження до спеціальних фондів відповідно до планових призначень.

6.Про виконання розпорядження начальникам відділів, управлінь та головам місцевих рад повідомити райдержадміністрацію до 31 серпня 2011 року.

7.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше