Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 16.04.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
15 квітня 2014 року м.Сокаль № 90

Про відзначення Всесвітнього
дня охорони праці у 2014 році

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006 «Про День охорони праці», на виконання листа департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації від 1 квітня 2014 року №07-2283 «Про відзначення Всесвітнього дня охорони праці у 2014 році», з метою проведення в період з 21 до 28 квітня 2014 року «Тижня охорони праці» з нагоди Дня охорони праці:

1.Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів «Тижня охорони праці» з нагоди Дня охорони праці у складі згідно з додатком.

2.Визначити основну тему Дня охорони праці у 2014 році: «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві».

3.Затвердити план з підготовки та проведення у 2014 році Дня охорони праці в Сокальському районі під девізом: «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві».

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше