Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-01.08.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 29 липня 2011 року № 442
м. Сокаль

Про створення комісії для вибору траси на прокладання
трубопроводу перекачки шахтних вод ВП «Шахта «Лісова» ДП
"Львіввугілля" при Сокальській районній державній адміністрації

Керуючись статтями 17, 99 п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання ВП «Шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля» від 1 червня 2011 року №1/716 «Про створення комісії для вибору траси на прокладання трубопроводу перекачки шахтних вод»:

1. Утворити комісію для вибору траси на прокладання трубопроводу перекачки шахтних вод при Сокальській районній державній адміністрації у складі згідно з додатком.

2. Затвердити положення про комісію для вибору траси на прокладання трубопроводу перекачки шахтних вод при Сокальській районній державній адміністрації, що додається.

3. Матеріали по вибору траси на прокладання трубопроводу перекачки шахтних вод подавати на затвердження районній державній адміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Махашілова.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше