Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 02.04.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
2 квітня 2014 року м.Сокаль № 73

Про затвердження плану заходів щодо
визначення та задоволення потреб
ветеранів Великої Вітчизняної війни
1941-1945 років

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2013 року №823 «Про затвердження Порядку визначення та задоволення соціально-побутових потреб та потреб у медичній допомозі ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів», з метою посилення уваги до потреб ветеранів війни, забезпечення їх соціального захисту:

1.Затвердити план заходів з визначення та задоволення потреб ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів у Сокальському районі (далі – план заходів), що додається.

2.Структурним підрозділам райдержадміністрації, директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Т.Бугай, головному лікарю КЗСРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Р.Шведу забезпечити безумовне виконання плану заходів.

3.Про виконання плану заходів інформувати управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації щоквартально до 5 числа наступного за звітним протягом 2014 року.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше