Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 01.04.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
1 квітня 2014 року м.Сокаль № 72

Про внесення змін до розпоряджень
голови Сокальської районної державної
адміністрації від 29 грудня 2011 року №784
та від 23 листопада 2012 року №633

Керуючись Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статтями 17, 81 Земельного кодексу України, розглянувши заяви Заблоцкого І.Д. від 27 березня 2014 року та Смик В.А. від 1 квітня 2014 року:

1.Внести зміни до розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 29 грудня 2011 року №784 «Про видачу державних актів взамін переоформлених сертифікатів на право на земельну частку (пай) на території Княжівської, Бутинської, Жужелянської, Переспівської, Домашівської, Тартаківської та Скоморохівської сільських рад», виклавши пункт 1 розпорядження в наступній редакції:

«1.Передати безоплатно у власність земельні ділянки громадянам, згідно з додатком.»

Пункти 1, 2, 3 відповідно змінити на пункти 2, 3, 4.

2.Внести зміни до розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 23 листопада 2012 року №633 «Про видачу державних актів взамін переоформлених сертифікатів на право на земельну частку (пай) на території Боб’ятинської, Домашівської, Перв’ятицької, Варязької, Ванівської, Бутинської, Переспівської та Великомостівської місцевих рад», виклавши пункт 1 розпорядження в наступній редакції:

«1.Передати безоплатно у власність земельні ділянки громадянам, згідно з додатком.»

Пункти 1, 2, 3 відповідно змінити на пункти 2, 3, 4.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І. Кущака.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше