Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 24.03.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
20 березня 2014 року м.Сокаль № 57

Про затвердження плану заходів щодо
наповнення місцевих бюджетів, вишукання
додаткових джерел надходжень до бюджетів,
дотримання жорсткого режиму економії
бюджетних коштів і посилення
фінансово-бюджетної дисципліни

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року №156-р „Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році в процесі їх виконання”, з метою запобігання ризиків розбалансування місцевих бюджетів, створення умов для своєчасної виплати заробітної плати та інших соціальних виплат, економного і раціонального використання бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни:

1.Затвердити план заходів з наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджету, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2014 році, що додається.

2.Структурним підрозділам районної державної адміністрації затвердити відповідні заходи, забезпечивши економію бюджетних коштів, та інформувати фінансове управління райдержадміністрації про їх виконання щомісячно до 1 числа місяця, наступного за звітним.

3.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації забезпечити надання щоквартально до 3 числа місяця, наступного за звітним, узагальненої інформації департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації про стан виконання заходів.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше