Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 24.03.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
20 березня 2014 року м.Сокаль №55

Про створення робочої групи з перевірки
санітарного стану автомобільних доріг
загального користування

Відповідно до статті 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 17 березня 2014 року №75/0/5-14 "Про створення робочої групи з перевірки санітарного стану автомобільних доріг загального користування", з метою забезпечення контролю за належним санітарним станом автомобільних доріг загального користування:

1.Утворити робочу групу з перевірки санітарного стану автомобільних доріг загального користування (надалі – робоча група) у складі згідно з додатком.

2.Робочій групі до 21 березня 2014 року провести перевірку прибирання сміття та очистки придорожніх смуг автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення і надати до 22 березня 2014 року інформацію секретарю робочої групи.

3.Секретарю робочої групи узагальнену довідку з висновками та пропозиціями подати 24 березня 2014 року в департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше