Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 24.03.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
20 березня 2014 року м.Сокаль №53

Про внесення змін в пункт 1 розпорядження голови
райдержадміністрації від 25 червня 1996 року №348
«Про районну комісію по встановленню статусу
учасника війни»

У зв’язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни в пункт 1 розпорядження голови Сокальської райдержадміністрації від 25 червня 1996 року №348 «Про районну комісію по встановленню статусу учасника війни», виклавши склад районної комісії для розгляду питань, пов`язаних із встановленням статусу учасника війни в новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 квітня 2010 року №177 «Про внесення змін в пункт 1 розпорядження голови райдержадміністрації від 25 червня 1996 року №348».

Перший заступник голови районної державної адміністрації
П.М.САВЧУК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше