Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 31.01.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
31 січня 2014 року м.Сокаль № 18

Про внесення змін у додаток до
розпорядження голови районної державної
адміністрації 9 жовтня 2013 року № 441

У зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 9 жовтня 2013 року №441 «Про створення районної комісії для проведення перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з приготування та реалізації продуктів харчування (МАФи, мобільні кав’ярні, тощо) з використанням балонів зрідженого газу та розташовані в місцях масового скупчення людей», виклавши склад комісії для проведення перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з приготування та реалізації продуктів харчування (МАФи, мобільні кав’ярні, тощо) з використанням балонів зрідженого газу та розташовані в місцях масового скупчення людей у новій редакції згідно з додатком.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше