Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 31.01.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
30 січня 2014 року м.Сокаль № 14

Про призначення адміністратора
Центру надання адміністративних послуг
Сокальської районної державної адміністрації
Львівської області

Керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 13 Закону України «Про адміністративні послуги», на виконання розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 23 грудня 2013 року №554 «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області», зареєстрованого в Сокальському районному управлінні юстиції у Львівській області 25 грудня 2013 року за №18/149, з метою вдосконалення організації роботи Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області:

1.Призначити головного спеціаліста відділу надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Кіт Емілію Михайлівну адміністратором Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області.

2.Виготовити адміністратору іменну печатку із зазначенням його прізвища, імені, по батькові та найменування Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше