Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 17.01.2014р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
17 січня 2014 року м.Сокаль № 7

Про затвердження коефіцієнтів
пофакторного впливу для визначення
міжбюджетних трансфертів на 2014 рік

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 року №1149 „Деякі питання розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів” (зі змінами):

1.З метою вирівнювання диспропорцій, що виникають при розрахунку видаткової частини місцевих бюджетів, установити на 2014 рік такі коефіцієнти застосування факторів впливу:

1.1. По органах місцевого самоврядування:

- коефіцієнт застосування фактора впливу чисельності населення (Куn) – 0,5;

- коефіцієнт застосування фактора впливу кількості населених пунктів (Куs) – 0,3;

- коефіцієнт застосування фактора впливу нормативної чисельності працівників (Куl) – 0,2.

1.2.По освіті:

- коефіцієнт застосування фактору впливу кількості дітей віком 0-6 років (Коd) – 0,5;

- коефіцієнт застосування фактору впливу кількості груп у дитячих садках (Коg) – 0,2;

- коефіцієнт застосування фактору впливу кількості дітей, що відвідують дошкільний заклад (Коt) – 0,3.

2.Затвердити коефіцієнт частки обсягу видатків бюджетів місцевого самоврядування на культурно-освітні послуги, що надаються клубними закладами, які фінансуються з бюджетів місцевого самоврядування, у фінансовому нормативі бюджетної забезпеченості на культуру в зведеному бюджеті району (Kkk) – 34,0 %.

3.Затвердити коефіцієнт частки обсягу видатків бюджетів місцевого самоврядування на культурно-освітні послуги, що надаються бібліотеками, які фінансуються з бюджетів місцевого самоврядування, у фінансовому нормативі бюджетної забезпеченості на культуру в зведеному бюджеті району (Kkb) – 28,1 %.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше