Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 09.01.2014р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
8 січня 2014 року м.Сокаль № 1

Про невідкладні заходи з реформування
первинної медичної (медико-санітарної) допомоги

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо запровадження програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року №128/2013, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 30 грудня 2013 року №951/0/5-13 «Про невідкладні заходи з реформування первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»:

1.Утворити робочу групу районної державної адміністрації з реформування охорони здоров’я (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

2.Робочій групі вивчити порядок створення центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, як самостійної юридичної особи.

3.Головному лікарю КЗ СРР ЛО "Сокальська центральна районна лікарня" Р.Шведу, фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Г.Леонова) розробити "місцеві стимули" для медичних працівників первинного рівня надання медичної допомоги.

4.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Г.Леонова) передбачити при формуванні місцевого бюджету на 2014 рік видатки для функціонування центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та оснащення закладів первинного рівня надання медичної допомоги відповідно до табелів оснащення, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23 лютого 2012 року №132 «Про затвердження примірного табеля оснащення лікувально-профілактичних підрозділів закладів охорони здоров’я, що надають первинну допомогу».

5.Головному лікарю КЗ СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Р.Шведу:

5.1.Підготувати проект статуту центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги.

5.2.Спільно з районною державною адміністрацією подати на сесію Сокальської районної ради проект статуту центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, як самостійної юридичної особи.

5.3.Зосередити кадрові ресурси галузі охорони здоров’я на забезпеченні потреб закладів охорони здоров’я первинної медичної (медико-санітарної) допомоги.

5.4.Проводити широку роз’яснювальну роботу з питань реформування первинної медичної (медико-санітарної) допомоги через засоби масової інформації.

5.5.Інформувати департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації про хід виконання розпорядження що півроку, починаючи з 1 червня 2014 року.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.Фарин.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше