Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 24.12.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
24 грудня 2013 року м.Сокаль № 555

Про уточнення призначень

Згідно з пунктом 15.1 рішення XVIII сесії VI скликання Сокальської районної ради від 28 грудня 2012 року №358 «Про районний бюджет Сокальського району на 2013 рік», на виконання довідки департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації від 23 грудня 2013 року №102 про зміни до помісячного розпису асигнувань спеціального фонду бюджету на 2013 рік:

1.Збільшити обсяг доходів спеціального фонду районного бюджету на 2013 рік по коду доходів 41036600 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування" на суму 50609,22 грн.

2.По спеціальному фонду районного бюджету по КФКВ 100602 "Погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування" збільшити планові призначення по коду ЕК 2610 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)" на суму 50609,22грн.

3.Начальнику фінансового управління Сокальської районної державної адміністрації Г.Леоновій внести зміни в бюджетні призначення на 2013 рік.

4.Розпорядження подати на затвердження чергової сесії районної ради.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посилання



Плакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше