Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 24.12.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
23 грудня 2013 року м.Сокаль № 554

Про затвердження Положення про Центр
надання адміністративних послуг
Сокальської районної державної адміністрації
Львівської області

Відповідно до пункту 1 статті 13, статей 6, 31, 33, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року № 118, на виконання доручення голови Львівської облдержадміністрації від 4 липня 2013 року №80/0/6-13, враховуючи рішення Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 12 грудня 2013 року №636-т про погодження проекту регуляторного акта та з метою подолання адміністративних бар’єрів, спрощення та вдосконалення процедури надання адміністративних послуг, створення зручних і сприятливих умов під час отримання адміністративних послуг:

1.Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області, що додається.

2.Юридичному сектору апарату райдержадміністрації (Р.Тишко) в п’ятиденний термін подати розпорядження до Сокальського районного управління юстиції у Львівській області на державну реєстрацію.

3.Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Л.Луців) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та в районному часопису «Голос з-над Бугу».

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації П.Савчука.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше