Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-27.07.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 21 липня 2011 року № 428
м. Сокаль

Про затвердження Положення
про відділ регіонального розвитку,
містобудування та архітектури
районної державної адміністрації

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про основи містобудування», розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 листопада 2010 року №570 «Про впорядкування структури апарату районної державної адміністрації», для забезпечення реалізації положень Регламенту Сокальської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 14 грудня 2010 року №758:

1.Затвердити Положення про відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації, що додається.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.Катерину.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше