Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 11 12.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

6 грудня 2013 року м.Сокаль № 529

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) на території Лучицької сільської ради

Керуючись статтями 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», враховуючи рішення ХІІ сесії V скликання від 28 січня 2009 року №12, розглянувши заяву громадянина Климчука Степана Богдановича, власника сертифікату по Лучицькій сільській раді, від 28 жовтня 2013 року:

1.Дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки взамін сертифікату на право на середню земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Климчуку Степану Богдановичу, жителю с.Милятин Іваничівського району Волинської області.

2.Рекомендувати громадянину Климчуку С.Б. звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І. Кущака.

Голова районної державної

адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше