Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 25.11.2013р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20 листопада 2013 року м.Сокаль № 507

Про надання допомоги найменш забезпеченим

громадянам та громадянам, які опинилися

в екстремальних обставинах

На виконання Програми соціального захисту окремих категорій громадян, які опинилися в екстремальних обставинах, затвердженої рішенням ХVІІ позачергової сесії VI сесії скликання Сокальської районної ради від 28 грудня 2012 року №356 «Про затвердження загальнорайонних програм на 2013 рік», враховуючи протокол від 19 листопада 2013 року №7 засідання комісії по наданню одноразових грошових допомог громадян, які опинилися в безвихідному матеріальному становищі, в екстремальних обставинах, спричинені пожежею, повінню, ураганом, іншими стихійними явищами природного та техногенного характеру, різким погіршенням стану здоров’я, яке потребує значних разових фінансових витрат, що не можуть бути здійснені за рахунок гарантованого мінімуму медичного забезпечення, розглянувши подані документи:

1.Надати одноразову соціальну допомогу найменш забезпеченим громадянам та громадянам, які опинилися в екстремальних обставинах, в загальній сумі 5000 гривень згідно з додатком.

2.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Г.Леоновій виділені кошти перерахувати на бюджетний рахунок управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

3.Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації В.Огінському провести виплату соціальної допомоги згідно з документом, який засвідчує особу.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше