Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 15.11.2013 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
14 листопада 2013 року м.Сокаль № 496

Про надання дозволів на складання
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок взамін сертифікатів
на право на земельну частку (пай) на
території Стенятинської та
Волсвинської сільських рад

Керуючись статтями 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши заяви громадян: Головчук Ганни Іванівни, Биць Мирослави Сафатівни, Лободи Степана Ярославовича, Віри Петра-Ярослава Григоровича, Федик Лесі Іванівни, Волошин Марії Іванівни власників сертифікатів по Стенятинській сільській раді, Фарини Катерини Григорівни, власника сертифікату по Волсвинській сільській раді:

1.Дати дозволи на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок взамін сертифікатів на право на середню земельну частку (пай) на території Стенятинської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам, а саме:

-Головчук Ганні Іванівні, жительці с.Стенятин;

-Биць Мирославі Сафатівні, жительці м.Сокаль;

-Лободі Степану Ярославовичу, жителю с.Стенятин;

-Вірі Петру-Ярославу Григоровичу, жителю м.Сокаль;

-Федик Лесі Іванівні, жительці с.Стенятин;

-Волошин Марії Іванівні, жительці с.Стенятин.

2.Дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок взамін сертифікату на право на середню земельну частку (пай) на території Волсвинської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Фарині Катерині Григорівні, жительці с. Волсвин.

3.Рекомендувати громадянам звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

4.Розроблені та погоджені у встановленому порядку проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок подати на затвердження районній державній адміністрації.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І. Кущака.

Голова районної державної адміністрації
Н.П.КАРТАШОВА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше